Hinnad | Dr. Peter Lohuis, MD, PhD

Ootame patsiente personaalsele konsultatsioonile, mille viib läbi dr Lauri Maisvee. Konsultatsiooni hind on 95 €, mille käigus selgitatakse kõik vajadused ja tutvustatakse võimalusi.

Igale kliendile tehakse personaalne hinnapakkumine.


Facelift ehk näo ringlõikus


Kellele sobib näo ringlõikus anavar? Mida kujutab endast näo ringlõikus ehk facelifting? Millised on sagedased probleemid seoses sellise operatsiooniga?

Dr Peter Lohuis ja dr Lauri Maisvee räägivad näo ringlõikusest, sellega saavutatavatest tulemustest ning sagedastest eksiarvamustest.


Mis asi on ninaplastika?


Milline operatsioon kamagra oral jelly supplements on ninaplastika? Kui kaua võtab operatsioonist taastumine aega? Kas nii nimetatud “Jacksoni nina” on üldse reaalne? Vaata siit.


Kuidas ravida uneapnoed?


Milline on edukas ninalõikus? Milline näeb välja kahe doktori koostöö?

Dr Peter Lohuis ja dr Lauri Maisvee annavad küsimustele vastuse ning kutsuvad kõiki teemast huvitatuid konsultatsioonile.

Broneeri aeg konsultatsioonile!

Plastilise operatsiooni eeldus on alati patsiendi füüsiline ja vaimne valmisolek tulla toime toimuvate muutustega. Seetõttu eelneb operatsioonile konsultatsioon ning selgitatakse välja patsiendi peamised olulised tervisenäitajad. Konsultatsiooni hind on 95 €. Kirurgiliste teenuste eest on võimalik tasuda ka järelmaksuga.

Fertilitases teeb dr. Peter Lohuis näo- ja kaelapiirkonna esteetilisi ja funktsionaalseid operatsioone koostöös dr. Lauri Maisveega. dr. Lauri Maisvee viib  enne dr. Peter Lohuisi operatsioone läbi kõik vajalikud patsientide konsultatsioonid, nõustamised ja muu käsitluse.

Võtke meiega ühendust ja lepime kokku Teile sobiva konsultatsiooni aja, kus selgitame välja Teie soovid, ootused ja tutvustame võimalikke lahendusi!

Large
Galerii

Broneeri aeg!    Olen tutvunud ja nõustun andmekaitsetingimustega


    Vaata Fertilitase teisi teenuseid